BLI EN DEL AV TEAMET!

TEAM

Vårt team består av en gjeng dyktige, frivillige ildsjeler med en brennende interesse for å engasjere seg i samfunnsomstillingen – det grønne skiftet.

ADMINISTRASJONEN

Silje Skjelsvik

CEO & Co-Founder

silje@omimorgen.com

Benedicte Nergaard

Rådgiver & Co-Founder

benedicte@omimorgen.com

Carina Knudsen

Rekrutteringsansvarlig & Co-Founder

carina@omimorgen.com

Sondre K. Solnørdal

Administrasjonsleder & Co-Founder

sondre@omimorgen.com

KONFERANSESTYRET 2020

I konferansekomiteen jobber vi utelukkende med den store «Vi må snakke om i morgen» konferansen som holdes hver andre år.

Lise Bagne Apelthun

Konferanseleder & Co-Founder

lise@omimorgen.com

Vår Dundas

Konferanseplanlegger

var@omimorgen.com

Vilde Margrethe S. Strand

Konferanseplanlegger & nyhetsbrevansvarlig

vildems@omimorgen.com

Even Storheim

Ressursperson, Sivilingeniør i fornybar energi

even.storheim@vlfk.no

JURIDISK AVDELING

Juridisk avdeling jobber blant annet med å sikre at stiftelsen drives i henhold til norsk lov og bistå ved inngåelse og utforming av avtaler og samarbeid.

Johannes Ørn Torsteinsson

Leder juridisk avdeling

johannes@omimorgen.com

August Simonsen

Juridisk rådgiver

august@omimorgen.com

Jørgen Nyberget

Juridisk rådgiver

jorgen@omimorgen.com

UNDERVISNINGSSTYRET

Vilde Akselberg

Leder Undervisningsavdelingen

vildea@omimorgen.coma

Maria Thoresen

Utvikler i Undervisningsavdelingen

maria@omimorgen.com

KOMMUNIKASJONSAVDELINGEN

Kommunikasjonsavdelingen er ansvarlig for formidlingsprosessen i OiM

Iselin Stellberg

Avdelingsleder Kommunikasjon

Iselin@omimorgen.com

Christina Stensland Olsen

Skribent

christina@omimorgen.com

Carina Knudsen

Leder sosiale medier – kommitéen

carina@omimorgen.com

Thale Meisfjord

Visuell formidler

thale@omimorgen.com

Maylinn Haaskjold Myrtvedt

Organiserer Innovasjonscamp 2020, dokumentarserie & promotering av “Vi må snakke om i morgen”

maylinn@omimorgen.com

Vilde Margrethe S. Strand

Konferanseplanlegger & nyhetsbrevansvarlig

vildems@omimorgen.com

Liv Svenningsson Krogstad

Styrer Twitter og Linkedin, Kommunikasjonsrådgiver

liv.s.k@hotmail.com

Linna Nguyen

Økonomiansvar for “Vi må snakke om i morgen” & Kommunikasjonsrådgiver

linna@omimorgen.com

Kate Blackley

Kommunikasjonsrådgiver & SoMe-team

kate@omimorgen.com

Henning Straume

Skribent & Kommunikasjonsrådgiver

Henning.Straume@student.uib.no

Judith Thu Ølberg

Standleder & Kommunikasjonsrådgiver

judith@omimorgen.com

Inger Kristin Nesbø Gjøsæter

Arbeidsmiljø og arrangement

Anne Kari Meisingset

Sosialansvarlig & Arrangementsplanlegger

akm@omimorgen.com

Frida Bergljot Vangen

Musiker, artist & arrangementsplanlegger 

frida@omimorgen.com

Frida Kuven

Visuell formidler

fridakuven@omimorgen.com

Amina Reikvam

Visuell formidler & filmregissør

amina@omimorgen.com

ØKONOMIAVDELINGEN

Sørger for stiftelsens finansielle helse, har ansvar for regnskap og budsjett i stiftelsen og bidrar med faglig kompetanse

Guido Cimadamore-Werthein

Økonomisk rådgiver

Viktor Tiller

Økonomisk rådgiver

Lise Tenold-Kollstrøm

Økonomisk rådgiver

André Nordbø

Økonomisk rådgiver

Bruno Cimadamore-Werthein

Økonomisk rådgiver

Samarbeidspartnere

Vi er for tiden på jakt etter flere aktuelle samarbeidspartnere å knytte oss til. Ta gjerne kontakt med oss hvis du tror at din bedrift kan være en aktuell samarbeidspartner.